Piaskowanie, Śrutowanie, Szkiełkowanie w Bydgoszczy

Efektywne piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych w Bydgoszczy

Zakład Usług Specjalistycznych Spec-Serwis Chrapkowscy s.c., to fachowe usługi w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej – piaskowanie, śrutowanie, szkiełkowanie. Piaskowanie wykonujemy na wszystkich skorodowanych powierzchniach lub na obiektach, które posiadają zbędną powierzchnię lakierniczą tj. śruby poprzez koła ramy motocykli konstrukcje stalowe, korpusy, bramy itp. 

Nasz zakład specjalizuje się w świadczeniu różnego rodzaju usług, które wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Bydgoszczy. Potrafimy w praktyce wykorzystać znajomość wszystkich zasad BHP, dlatego oferujemy kompleks usług w tym zakresie. Zajmujemy się nie tylko piaskowaniem, ale także posiadamy sklep BHP, zajmujemy się malowaniem proszkowym, a także serwisem gaśnic w Bydgoszczy.

Bezpieczne usługi piaskowania w Bydgoszczy

piaskowanie w Bydgoszczy

Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz kompetencje do świadczenia usług piaskowania w sposób bezpieczny i nieinwazyjny. Jest to szczególnie ważne podczas usuwania zanieczyszczeń na delikatnych powierzchniach. Dostosowujemy się do wszystkich zasad BHP, dlatego mamy pewność, że wykonane przez nas piaskowanie, szkiełkowanie i śrutowanie zostanie wykonane z najwyższą starannością i w taki sposób, że powierzchnia będzie nienaruszona. Nasi doświadczeni profesjonaliści nie tylko w bezpieczny sposób wykonają piaskowanie, ale także potrafią ocenić, czy określona powierzchnia nadaje się do tego sposobu usuwania zanieczyszczeń. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług piaskowania w Bydgoszczy?

Piaskowanie jest bardzo dokładną formą czyszczenia różnego rodzaju powierzchni z zanieczyszczeń. Nasza firma przede wszystkim specjalizuje się w  usuwaniu zabrudzeń z powierzchni metalowych. W tym przypadku regularne piaskowanie doskonale nadaje się do usuwanie rdzy, lakieru i wielu innych substancji. Taki zabieg ma przede wszystkim zastosowanie podczas odświeżania powierzchni metalowych oraz usuwania rdzy z powierzchni  metalowych a w szczególności stalowych konstrukcji. Rdza może przyczynić się do osłabienia konstrukcji, a w związku z tym z możliwością utraty jej stabilności. Dzięki piaskowaniu zyskuje się pewność, że stalowe konstrukcje będą wytrzymałe.

Powrót