Malowanie Proszkowe w Bydgoszczy

Skuteczność i dokładność malowania proszkowego w Bydgoszczy w Spec Serwis

Malowanie na sucho, to popularna metoda malowania konstrukcji i elementów metalowych. Posiada wiele zalet, dających tej metodzie przewagę nad tradycyjnym malowaniem na mokro. Ta metoda lakierowania pozwala na zabezpieczenie metalowych powierzchni, która przyczynia się do zwiększenia jej trwałości i wytrzymałości. Ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. 

Naszą misją jest zapewnianie bezpieczeństwa naszym klientom, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były skuteczne i dokładne. Nasze działania mają na celu zapewnić bezpieczeństwo.  Spec Serwis jest firmą, która specjalizuje się w usługach w zakresie BHP, dlatego poza malowaniem proszkowym nasza firma realizuje zadania tj. opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, przeglądem gaśnic oraz pomiarem hydrantów w Bydgoszczy.

malowanie proszkowe w Bydgoszczy

Nowoczesna technologia w malarni proszkowej w Bydgoszczy

Nasza firma wykorzystuje nowoczesne technologie w malarni, dzięki której jesteśmy zagwarantować 100% przyczepności powłoki. Nasze innowacyjne rozwiązania umożliwiają nam na świadczenie usług we wszystkich kolorach z palety RAL, w której jest ponad 200 kolorów. Dzięki naszej technologii malowanie proszkowe staje się bardzo precyzyjne, a także mamy możliwość dobrania odpowiedniego koloru do preferencji klientów. 

Korzyści z usług malowania proszkowego w Bydgoszczy w Spec Serwis

Nasz Zakład Specjalistyczny Spec Serwis jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia wykonanie usługi. Malowanie proszkowe posiada wiele zalet. Taka metoda lakierowania nie tylko nie jest szkodliwa dla środowiska, ale także jest bezpieczna dla ludzi. Farby proszkowe nie szkodzą zdrowiu ludzkiemu, są wydajne oraz kosztują mniej od innych metod lakierowania powierzchni. Nasi specjaliści są odpowiednio wyszkoleni, dlatego gwarantujemy, że pomalowana powierzchnia będzie gładka i jednolita.

Powrót