Sklep BHP w Bydgoszczy


Sprawdź nasze produkty – Sklep BHP w Bydgoszczy


Hurtownia BHP w Bydgoszczy

Nasz sklep BHP znajduje coraz więcej swoich wielbicieli. Handlujemy obuwiem włoskich producentów LEWER oraz ISSA, a także  amerykańskiej marki CAT.  Dzięki oferowanym przez nas produktom możemy zapewnić bezpieczeństwo i higienę podczas pracy fizycznej. Kierujemy nasze towary  przede wszystkim do właścicieli firm zatrudniających pracowników, których praca wiąże się z różnego rodzaju ryzykiem. Zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pracownikom w Bydgoszczy. Z tego powodu w naszej firmie pracują najbardziej doświadczeni specjaliści BHP, którzy potrafią doskonale doradzić i dobrać odpowiednie produkty do potrzeb naszych klientów.

Szeroki asortyment odzieży roboczej w Bydgoszczy

Oferujemy szeroki wybór rękawic roboczych, począwszy od jednorazowych: lateksowych, nitrylowych, winylowych po takie, które wytrzymają Państwu zdecydowanie dłużej. Posiadamy w swoich magazynach również rękawice powlekane nitrylem, spienionym lateksem oraz skórzane: licowe, welurowe, spawalnicze, kauczukowe, które są odporne na środki chemiczne, brukarskie, gumowe i wiele innych. 

Nasze produkty nadają się nie tylko do ochrony rąk podczas lekkich prac domowych, ale także znajdują zastosowanie w różnego rodzaju pracach wysokiego ryzyka. Przede wszystkim każdy rodzaj oferowanych przez nas rękawic ochronnych mają różnego rodzaju właściwości, dlatego w naszej hurtowni BHP każdy znajdzie odpowiedni produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Posiadamy rękawice, które nie tylko chronią naskórek dłoni w pracach niskiego ryzyka, ale także zabezpiecza skórę rąk podczas styczności z olejami, smarami, różnego rodzaju toksycznymi substancjami oraz do pracy w przemyśle i kontakcie z wysoką temperaturą. 

Specjalistyczny sklep z odzieżą roboczą w Bydgoszczy

Bezpieczna praca z akcesoriami ze sklepu BHP w Bydgoszczy

Oprócz ochrony rąk posiadamy także różnego rodzaju nakolanniki, ochronniki słuchu, okulary, maski pełnotwarzowe, półmaski, szelki, zawiesia, kaski oraz osłony twarzy. Dzięki naszym produktom nasi klienci są w stanie zaopatrzyć swoich pracowników w odpowiednią odzież, która zapewni im bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej ryzykownych prac. W trosce o zapewnienie odpowiednich warunków podczas pracy naszych klientów oferujemy wyłącznie takie akcesoria, które posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy zagwarantować, że praca będzie nie tylko bezpieczna, ale także zgodna z najwyższymi standardami BHP. Nasze produkty mają na celu zadbać holistycznie o bezpieczeństwo w trakcie pracy. Z tego powodu nasze produkty kierowane są do szerokiego grona odbiorców pracujących w różnych warunkach i na różnych stanowiskach. Dzięki naszej szerokiej ofercie akcesoriów BHP jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracy niemal każdego pracownika.

Wysokiej jakości środki czystości w sklepie BHP w Bydgoszczy

W naszym sklepie BHP można nie tylko znaleźć szeroki wybór odzieży roboczej, ale także dysponujemy różnego rodzaju środkom czystości tj. pasty do rąk, czy mydła itp. Współpracujemy min. z marką VOIGT, która jest producentem najwyższej jakości środków czystości. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują skutecznego produktu do różnego rodzaju zabrudzeń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w swoim asortymencie dostępne mamy także ręczniki papierowe i papier toaletowy firmy KATRIN oraz niezbędne do tego dozowniki. Produkty te są odpowiednie do wszystkich miejsc, a szczególnie do tych o dużym natężeniu ruchu. Ręczniki są bardzo miękkie i mocne, dodatkowym atutem jest duża ilość papieru na rolce bo aż 445 sztuk listków! Dozownik wyposażony jest w specjalny nóż podający listki w odpowiedniej długości. Ręczniki te dopuszczone są bezpośrednio do kontaktu z żywnością. Posiadają certyfikat Nordic Swan Eco Label oraz certyfikat EU Flower Eco Label. 

Powrót